שבוע הקוקטיילים של תל אביב 2021

כל מה שאתם צריכים לדעת

English Bellow

מה זה TLVCW?


שבוע הקוקטיילים הוא פסטיבל קוקטיילים באורך שבוע שלם. במהלך שבוע הקוקטיילים, עשרות ברים ברחבי העיר יגישו קוקטיילי דגל במחיר מיוחד של 25₪, למגיעים עם הכרטיס הדיגיטלי של שבוע הקוקטיילים. במקביל, מיטב המותגים והברמנים מישראל יארחו סדנאות, יקימו ברי-פופ אפ ויברמנו באירועים מיוחדים, למשתתפי הפסטיבל בלבד. הכניסה לאירועים בהרשמה מראש.
איך זה עובד?


פשוט מאוד!

  1. קונים כרטיס של שבוע הקוקטיילים​ (כאן)
  2. מגיעים איתו לברים ואירועים
  3. שותים כמות בלתי מוגבלת של קוקטיילים במחיר קבוע של 25₪​​
​איזה קוקטיילים יוגשו ב-25 ₪?
  1. בכל אחד מהברים המשתתפים יוגש קוקטייל דגל אחד מיוחד שנבחר לשבוע הקוקטיילים, ב-25 ₪. הבסיס האלכוהולי לקוקטייל הנבחר מצוין בדף של כל אחד מהברים במדריך המודפס ובאתר.
  2. באירועים שלנו יוגשו תפריטי קוקטיילים מלאים במחיר שבוע הקוקטיילים (25 ₪), אירועים יפורסמו בקרוב בעמוד האירועים​.
אני ברמן! יש פינוקים?


אפילו יותר משאנחנו אוהבים ברים, אנחנו אוהבים ברמנים ומלצרים. במיוחד בשביל תעשיית חיי הלילה והאלכוהול, הכנו כרטיסי "תעשייה" (Trade) מיוחדים. צמידי תעשייה יאפשרו לכם ליהנות משבוע הקוקטיילים של תל-אביב עם כרטיס בצבע מיוחד כדי שידעו שאתם חלק מהברנג'ה. בנוסף, תקבלו גישה לברים בלעדיים לאנשי תעשייה, אירועים מיוחדים והטבות לאנשי תעשייה בלבד. צמידי התעשייה יאושרו באישור פרטני, ומיועדים לברמנים, מלצרים ומנהלים העובדים בברים ובחיי הלילה בלבד. לחץ כאן לכרטיסי תעשיה
אז יש צמידים כמו ב2018?


במקום שתצטרכו לאסוף את צמידי הפסטיבל, השנה אנחנו בכרטיסים דיגיטליים. כמו "תו ירוק"? רק "תו קוקטיילים". ברגע שתרכשו כרטיס, ישלח אליכם הודעת SMS ומייל עם לינק מיוחד בו הכרטיס. זכרו שתצטרכו להציג אותו לצוותי הברים לזיהוי כמשתתפים בשבוע הקוקטיילים של תל אביב. שימו לב! הכרטיס הינו דינמי, ומשתנה כל יום. לכן אי אפשר להציג צילום מסך. הברמן או המלצר שיבדוק לכם את הכרטיס, יזהה שזהו כרטיס התקף לאותו היום.
הזמנות ומגבלת גיל


כמו בכל סוף שבוע, כשאתם יוצאים לבלות בשבוע הקוקטיילים, חשוב שתהיה עליכם תו צבעוני + תעודת זהות, דרכון או רישיון נהיגה בתוקף. בנוסף, יש להגיע עם הכרטיס הדיגיטלי שלכם. ישנם ברים שמגבילים את גיל הכניסה, ויש כאלה שמומלץ או חובה להזמין אליהם מקומות. כל הפרטים נמצאים בעמודי הברים ובמדריך הפסטיבל הרשמי.
יש הנחות השנה?


כרטיס לפסטיבל עולה 50 ₪ כרטיסים מוזלים אפשר לרכוש לפני אוגוסט. - תל אביביים? יש לכם דיגיתל? 1+1 על הכרטיסים למחזיקי כרטיס דיגיתל פרטים בלינק הבא: הנחות דיגיתל - יש לכם שובר בBuyMe? אפשר לנצל את השובר אצלינו! פרטים בלינק הבא: מימוש שוברים לרכישת שוב בבאי מי
איך מנצלים הכי טוב את שבוע הקוקטיילים?


ההמלצה הכי טובה - בנו לכם מסלול מראש. כולל ביקור באחד האירועים או הפופ אפים ושמירת מקומות בברים שתרצו לבקר. האתר שלנו מותאם לסלולר כדי שתוכלו להתעדכן על הכל תוך כדי. אפשר לפתוח את המפה ולראות מה קרוב אליך. ואפשר גם לסנן גם את המקומות שפתוחים מוקדם.
מי מקבל את הכסף מהקוקטיילים הנמכרים בשבוע הקוקטיילים?


100% מכלל ההכנסות מהקוקטיילים במהלך השבוע נשארים בברים. שההשתתפות שלהם בפסטיבל היא גם בחינם. המטרה שלנו תמיד, אבל במיוחד השנה אחרי הקורונה, היא לתמוך בעסקים המקומיים ולתת להם קצת אוויר לנשימה. ואל תשכחו להשאיר איזה טיפ נחמד לצוות :)
יש לי כרטיס, אבל לחברים שלי לא. אפשר לארגן אותם עם דרינקים?


אתה יכול באופן אישי להינות מכל מה שכרטיס של שבוע הקוקטיילים נותן. כמו לדוגמא, קוקטיילים ב25 ש"ח אם חברים שלך רוצים להצטרף לחגיגה, אפשר בשניה להכנס לאתר ולקנות כרטיס חדש דנדש לכולם.
יש הגבלה לכמות הקוקטיילים שאוכל לקבל?


אין הגבלה על מספר הדרינקים המוזלים שאתה יכול לרכוש במהלך השבוע. סומכים עליכם שתשתו באחראיות. העניין של שבוע הקוקטיילים הוא לא "כמה קוקטיילים אני יכול לשתות בערב" אלא כמה מקומות חדשים הכרנו, לנסות דברים שעוד לא יצא לכם ולתמוך בעסקים קטנים. צוותי הברים שומרים לעצמם את הזכות לא לשרת אנשים שלדעתם שיכורים. אז שתו באחראיות.
מה עם הקורונה?


שבוע הקוקטיילים כמו הפעילות הסדירה בברים השותפים שלנו כפופה למצב בשטח. אז כל עוד המקומות רשאים לעבוד, שבוע הקוקטיילים יתקיים. אנא שמרו על הוראות משרד הבריאות בכל הקשור למסיכות, ריחוק, או כל דבר חדש שימציאו. הבריאות שלכם חשובה לנו. ואם נכנסים לסגר? טפו טפו טפו חמסה לא עלינו. אבל אם זה קורה, הכרטיסים יעברו אוטומטית לשבוע הקוקטיילים הבא. אם תרצו לבטל את הכרטיס ולקבל זיכוי, צרו איתנו קשר ונדאג לכם.
יש לכם עוד שאלות?


אנחנו זמינים בכל מקום ברשת. אינסטגרם פייסבוק וואטסאפ מייל Info@tlvcw.co.il

English 

Как забронировать трансфер?


Ниже предоставлен список 30-ти городов и населёных пунктов. 1. Выберите нужный для вас город (выбор города он как для поездки до него так и из него). 2. Выберите подходящий для вас маршрут [по количеству пассажиров и направлению (в одну сторону или туда и обратно)]. 3. Выберите дату и время поездки (при выборе маршрута туда и обратно дата и время обратного трансфера указываются в форме заказа). 4. Заполните форму заказа с вашими данными (если вы выбрали маршрут туда и обратно укажите дату и время обратного трансфера в нужных полях). 5. Выберите один из трёх способов оплаты: кредитной карточкой, системой PayPal или наличными.
Как получить скидку на обратный трансфер?


Выберите маршрут туда и обратно. В цену этих маршрутов уже входит 10-ти процентная скидка на обратную поездку.