שבוע הקוקטיילים של תל אביב 2021

כל מה שאתם צריכים לדעת

English Bellow

מה זה TLVCW?


שבוע הקוקטיילים הוא פסטיבל קוקטיילים באורך שבוע שלם. במהלך שבוע הקוקטיילים, עשרות ברים ברחבי העיר יגישו קוקטיילי דגל במחיר מיוחד של 25₪, למגיעים עם הכרטיס הדיגיטלי של שבוע הקוקטיילים. במקביל, מיטב המותגים והברמנים מישראל יארחו סדנאות, יקימו ברי-פופ אפ ויברמנו באירועים מיוחדים, למשתתפי הפסטיבל בלבד. הכניסה לאירועים בהרשמה מראש.
איך זה עובד?


פשוט מאוד!

  1. קונים כרטיס של שבוע הקוקטיילים​ (כאן)
  2. מגיעים איתו לברים ואירועים
  3. שותים כמות בלתי מוגבלת של קוקטיילים במחיר קבוע של 25₪​​
​איזה קוקטיילים יוגשו ב-25 ₪?
  1. בכל אחד מהברים המשתתפים יוגש קוקטייל דגל אחד מיוחד שנבחר לשבוע הקוקטיילים, ב-25 ₪. הבסיס האלכוהולי לקוקטייל הנבחר מצוין בדף של כל אחד מהברים במדריך המודפס ובאתר.
  2. באירועים שלנו יוגשו תפריטי קוקטיילים מלאים במחיר שבוע הקוקטיילים (25 ₪), אירועים יפורסמו בקרוב בעמוד האירועים​.
אני ברמן! יש פינוקים?


אפילו יותר משאנחנו אוהבים ברים, אנחנו אוהבים ברמנים ומלצרים. במיוחד בשביל תעשיית חיי הלילה והאלכוהול, הכנו כרטיסי "תעשייה" (Trade) מיוחדים. צמידי תעשייה יאפשרו לכם ליהנות משבוע הקוקטיילים של תל-אביב עם כרטיס בצבע מיוחד כדי שידעו שאתם חלק מהברנג'ה. בנוסף, תקבלו גישה לברים בלעדיים לאנשי תעשייה, אירועים מיוחדים והטבות לאנשי תעשייה בלבד. צמידי התעשייה יאושרו באישור פרטני, ומיועדים לברמנים, מלצרים ומנהלים העובדים בברים ובחיי הלילה בלבד. לחץ כאן לכרטיסי תעשיה
אז יש צמידים כמו ב2018?


במקום שתצטרכו לאסוף את צמידי הפסטיבל, השנה אנחנו בכרטיסים דיגיטליים. כמו "תו ירוק"? רק "תו קוקטיילים". ברגע שתרכשו כרטיס, ישלח אליכם הודעת SMS ומייל עם לינק מיוחד בו הכרטיס. זכרו שתצטרכו להציג אותו לצוותי הברים לזיהוי כמשתתפים בשבוע הקוקטיילים של תל אביב. שימו לב! הכרטיס הינו דינמי, ומשתנה כל יום. לכן אי אפשר להציג צילום מסך. הברמן או המלצר שיבדוק לכם את הכרטיס, יזהה שזהו כרטיס התקף לאותו היום.
הזמנות ומגבלת גיל


כמו בכל סוף שבוע, כשאתם יוצאים לבלות בשבוע הקוקטיילים, חשוב שתהיה עליכם תו צבעוני + תעודת זהות, דרכון או רישיון נהיגה בתוקף. בנוסף, יש להגיע עם הכרטיס הדיגיטלי שלכם. ישנם ברים שמגבילים את גיל הכניסה, ויש כאלה שמומלץ או חובה להזמין אליהם מקומות. כל הפרטים נמצאים בעמודי הברים ובמדריך הפסטיבל הרשמי.
יש הנחות השנה?


כרטיס לפסטיבל עולה 50 ₪ כרטיסים מוזלים אפשר לרכוש לפני אוגוסט. - תל אביביים? יש לכם דיגיתל? 1+1 על הכרטיסים למחזיקי כרטיס דיגיתל פרטים בלינק הבא: הנחות דיגיתל - יש לכם שובר בBuyMe? אפשר לנצל את השובר אצלינו! פרטים בלינק הבא: מימוש שוברים לרכישת שוב בבאי מי
איך מנצלים הכי טוב את שבוע הקוקטיילים?


ההמלצה הכי טובה - בנו לכם מסלול מראש. כולל ביקור באחד האירועים או הפופ אפים ושמירת מקומות בברים שתרצו לבקר. האתר שלנו מותאם לסלולר כדי שתוכלו להתעדכן על הכל תוך כדי. אפשר לפתוח את המפה ולראות מה קרוב אליך. ואפשר גם לסנן גם את המקומות שפתוחים מוקדם.
מי מקבל את הכסף מהקוקטיילים הנמכרים בשבוע הקוקטיילים?


100% מכלל ההכנסות מהקוקטיילים במהלך השבוע נשארים בברים. שההשתתפות שלהם בפסטיבל היא גם בחינם. המטרה שלנו תמיד, אבל במיוחד השנה אחרי הקורונה, היא לתמוך בעסקים המקומיים ולתת להם קצת אוויר לנשימה. ואל תשכחו להשאיר איזה טיפ נחמד לצוות :)
יש לי כרטיס, אבל לחברים שלי לא. אפשר לארגן אותם עם דרינקים?


אתה יכול באופן אישי להינות מכל מה שכרטיס של שבוע הקוקטיילים נותן. כמו לדוגמא, קוקטיילים ב25 ש"ח אם חברים שלך רוצים להצטרף לחגיגה, אפשר בשניה להכנס לאתר ולקנות כרטיס חדש דנדש לכולם.
יש הגבלה לכמות הקוקטיילים שאוכל לקבל?


אין הגבלה על מספר הדרינקים המוזלים שאתה יכול לרכוש במהלך השבוע. סומכים עליכם שתשתו באחראיות. העניין של שבוע הקוקטיילים הוא לא "כמה קוקטיילים אני יכול לשתות בערב" אלא כמה מקומות חדשים הכרנו, לנסות דברים שעוד לא יצא לכם ולתמוך בעסקים קטנים. צוותי הברים שומרים לעצמם את הזכות לא לשרת אנשים שלדעתם שיכורים. אז שתו באחראיות.
מה עם הקורונה?


שבוע הקוקטיילים כמו הפעילות הסדירה בברים השותפים שלנו כפופה למצב בשטח. אז כל עוד המקומות רשאים לעבוד, שבוע הקוקטיילים יתקיים. אנא שמרו על הוראות משרד הבריאות בכל הקשור למסיכות, ריחוק, או כל דבר חדש שימציאו. הבריאות שלכם חשובה לנו. ואם נכנסים לסגר? טפו טפו טפו חמסה לא עלינו. אבל אם זה קורה, הכרטיסים יעברו אוטומטית לשבוע הקוקטיילים הבא. אם תרצו לבטל את הכרטיס ולקבל זיכוי, צרו איתנו קשר ונדאג לכם.
יש לכם עוד שאלות?


אנחנו זמינים בכל מקום ברשת. אינסטגרם פייסבוק וואטסאפ מייל Info@tlvcw.co.il

English 

What is TLVCW?


TLVCW is a full week of cocktail festival happening in many bars and locations. Throughout this week, dozens of cocktail bars will serve 25₪ cocktails, for TLVCW Digital Pass Holders. Also, the best brands and bartenders will host special events, seminars, and parties - Open only for cocktail week participants (registration required).
How does this work?


Easily!

  1. Buy the TLVCW Ticker (here)
  2. Receive a text/email with your personal Digital Pass
  3. Show the pass to the bartender, and receive 25₪ cocktails in Tel-Aviv's best bars
Which cocktails are available for 25₪? Each bar selects one special signature cocktail which is served at cocktail week price. If you wish to know more, in each bar's webpage we will let you know which spirit or liquor is used as the base of the cocktail. Also, during TLVCW events (such as parties and pop-up bars) each and every cocktail on the menu will be priced at 25₪ for Cocktail Week Pass Holders. ​​​​​​
"I know the owner"


Even more than we love bars we love bartenders! Exclusively for the nightlife trade, we've created the Trade Pass. These will give you the insider swag, as well as access to some extra perks:

  • Access to Trade events, seminars, and parties
  • Official TLVCW Trade Newsletter
Trade Passes are individually approved by the awesome TLVCW team. If your bar is participating in TLVCW, contact your bar manager for assistance. link to Trade tickets
No Wristbands? Coupons? Chips?


Here at TLVCW headquarters, your enjoyment is our first priority. In 2018, we've used wristbands, but this year we say goodbye to old methods, and hello to our new digital passes. After you purchase your TLVCW ticket, you will receive your Digital Pass by SMS. This Digital Pass is used to let bartenders and waiters know that you are part of TLVCW. Please Note: the Digital Pass is dynamic and changes daily. Please refrain from showing a screenshot, as bar staffs will not accept any pass that isn't a valid one.
Reservations and Age limits


Like every weekend, when you go out to enjoy TLVCW, please have your photo ID with you, and your Digital Pass. Some bars have additional age restrictions, dress code or require guests to reserve in advance. All those details are published in each bar's webpage on the TLVCW website.
Any discounts this year?


A ticket to the festival costs 50 ₪ Discounted tickets can be purchased before August. Tel Avivians? Do you have DIGITEL card?
1 + 1 on ticket for Digitel card holders
Details at the following link:
Digitel discounts
How to make the most of Cocktail Week?


The best recommendation - build yourself a route in advance.
Including a visit to one of the events or pop-ups and reservations at the bars you would like to visit.
Our site is mobile-friendly so you can stay up to date on everything in the process.
You can open the map and see what is close to you.
And you can also filter out places that are open early.
Who gets the money from the cocktails sold during Cocktail Week?


100% of the total revenue from cocktails during the week stays in bars. That their participation in the festival is also free.
Our goal always, but especially this year after the Co Vid, is to support local businesses and give them some breathing space.
And do not forget to leave a nice tip for the staff :)
I have a ticket but my friends dont.


You can personally enjoy everything that a cocktail week card gives.
For example, cocktails for 25 NIS

If your friends want to join the celebration, you can go to the site in a second and buy a new card for everyone.
Is there a limit to the number of cocktails I can get?


There is no limit to the number of discounted drinks you can purchase during the week.
You are trusted to drink responsibly.

The thing about Cocktail Week is not "how many cocktails can I drink"
But what new places we get to know, to try things you have not yet and support small businesses.
Bar staff reserve the right not to serve people they think are drunk. So drink responsibly.
What about covid?


Cocktail week as a regular activity in our partner bars is subject to the situation in Israel. So as long as the places are allowed to work, cocktail week will take place.
Please follow the instructions of the Ministry of Health regarding masks, distance, or anything new they invent.
Your health is important to us.
And if we enter a closure?
Hamsa hamsa
But if that happens, tickets will automatically move to the next cocktail week.
If you would like to cancel your ticket and receive a refound, contact us and we will take care of you.
Any more Q's?


We are everywhere Instagram Facebook Whatsapp Email info@tlvcw.co.il